Скликається позачергова сесія міської ради

Позачергова двадцять третя сесія Острозької міської ради восьмого скликання відбудеться 08 березня 2022 року за адресою: просп. Незалежності, 14 (Велика сесійна зала Острозької міської ради). Початок реєстрації о 10 год. 30 хв. Початок засідання об 11.00 год. Відповідне розпорядження № 37-р підписав Острозький міський голова Юрій Ягодка.

До порядку денного внесено наступні питання:

- про затвердження порядку денного позачергової  двадцять третьої сесії Острозької міської ради восьмого скликання;

- про внесення змін до бюджету Острозької міської територіальної громади на 2022 рік;

- про звернення депутатів Острозької міської ради до Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, Урядів та парламентів країн-членів НАТО, Послів та дипломатичному корпусу усіх держав НАТО з вимогою про закриття неба над Україною.

Розпорядження №37-р Про скликання позачергової двадцять третьої сесії Острозької місьої ради восьмого скликання.