08-03-2022
Інформаційне повідомлення про роботу енергоблоків Хмельницької АЕС 08 березня 2022 року

Інформаційне повідомлення про роботу енергоблоків Хмельницької АЕС  08 березня 2022 року Станом на 08 березня 2022 року Хмельницька АЕС працює у штатному режимі та безпечно виробляє електроенергію для потреб населення, промисловості та оборони. Порушень умов безпечної експлуатації енергоблоків немає. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на ВП ХАЕС та у зоні спостереження не змінювався та перебуває у межах норми.

08-03-2022
УВАГА!

УВАГА!9 та 10 березня, з 10:00 до 14:00 (орієнтовно) на території стрільбища м. Острог та с. Розваж будуть проводитись навчальні стрільби стрілецькі з особовим складом шостого відділу Рівненського РТЦК СП та ротою охорони. Прохання зберігати спокій та не панікувати.

Звернення Острозького міського голови Юрія Ягодки 7 березня 2022 року

07-03-2022
Державне підприємство "Дубенське лісове господарство" інформує.

Державне підприємство Шановні мешканці Острозької громади, попри війну та введений військовий стан - державні підприємства працюють в звичному режимі. Державне підприємство "Дубенське лісове господарство" інформує, що буде проводити заготівлю та вивезення лісопродукції з дотриманням вимог чинного законодавства України.

Інформаційне повідомлення про роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

Інформаційне повідомлення про роботу енергоблоків Хмельницької АЕС Станом на 07 березня 2022 року Хмельницька АЕС працює у штатному режимі та безпечно виробляє електроенергію для потреб населення, промисловості та оборони. Порушень умов безпечної експлуатації енергоблоків немає. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на ВП ХАЕС та у зоні спостереження не змінювався та перебуває у межах норми.

07-03-2022
Шановні мешканці нашої територіальної громади!

Шановні мешканці нашої територіальної громади!У ці важкі часи важливу роботу виконують комунальні служби. Адже усі ми користуємося тими благами, до яких звикли та сприймаємо це як данність – вода, тепло, вивезене сміття, освітлені вулиці та інше. Працівники комунальних підприємств працюють у звичному режимі та виконують свої обов’язки.

07-03-2022
Скликається позачергова сесія міської ради

Позачергова двадцять третя сесія Острозької міської ради восьмого скликання відбудеться 08 березня 2022 року за адресою: просп. Незалежності, 14 (Велика сесійна зала Острозької міської ради). Початок реєстрації о 10 год. 30 хв. Початок засідання об 11.00 год. Відповідне розпорядження № 37-р підписав Острозький міський голова Юрій Ягодка.

07-03-2022
На Острожчині розпочали збирати підписи до НАТО - закрити небо.

На Острожчині розпочали збирати підписи до НАТО - закрити небо.Закрите небо для російської авіації над Україною означитиме, що військові сили НАТО повинні будуть патрулювати повітряний простір над Україною і мають збивати літаки чи гелікоптери-порушники.

УВАГА!

Сьогодні, 7 березня, з 09:00 до 12:00 на стрільбищі будуть проводити стрілецькі тренування поліцейські. Прохання зберігати спокій та не панікувати.

06-03-2022
До уваги жителів громади!

У Острозьку громаду прибувають люди із зон активних бойових дій. Якщо у вас є можливість прийняти вимушених переселенців просимо звертатися за телефоном 0689610622, 0680585553.

123456...131415

Error