06-03-2022
Світломаскування на Острожчині більше не потрібне!

Світломаскування на Острожчині більше не потрібне! Відповідно до рішення Рівненської обласної військової адміністрації від сьогодні світломаскування більше не потрібне. На сьогодні потреби вимикати світло на вулицях населених пунктів та у вікнах мешканців Острозької громади в комендантську годину – немає.

06-03-2022
Прощання з загиблим героїм Русланом Чайкою.

Прощання з загиблим героїм Русланом Чайкою.Сьогодні відбудеться прощання з загиблим Героєм Русланом Чайкою. Героїчно загиблого будуть везти за маршрутом : вул. Східна – АТБ – вул.Гальшки Острозької ( ЗОШ № 3) – вул. Івана Вишенського – с. Слобіка. Згідно інструкції Міністерства Оброни України автомобіль по маршруту зупинятися не буде. На вшанування пам’яті нашого земляка просимо вас о 10:00 вийти та створити живий коридор.

05-03-2022
Звернення Острозького міського голови Юрія Ягодки 5 березня 2022 року

Безкоштовна психологічна підтримка.

Безкоштовна психологічна підтримка.На Рівненщині запустили ще одну гарячу лінію - безкоштовну психологічну підтримку. Номер - 0 800 400 378. На колл-центрі в режимі 24/7 працює четверо психологів-волонтерів. За потреби їх кількість збільшиться. Фахівці нададуть допомогу всім, хто переживає паніку, тривогу та постійний стрес під час військових дій.

Острозька Міська Рада повідомляє

Острозька Міська Рада повідомляє03 березня відбулась масова хакерська атака на сайти органів самоврядування та розміщення на них неправдивої інформації, для запобігання цього було створено та розміщено копію сайту Острозької міської ради який доступний за адресою http://ostroh-rada.zzz.com.ua Вірте тільки офіційним джерелам.

04-03-2022
Звернення міського голови Юрія Ягодки до жителів Острозької громади.

Звернення міського голови Юрія Ягодки до жителів Острозької громади.Друзі, вже більше тижня в Україні введено воєнний стан. Наразі на території Рівненської області не ведуться воєнні дії. Ми працюємо та ведемо активну тилову роботу. Життя не зупинилося, тому маю прохання до жителів Острожчини.

УВАГА!

УВАГА!Поліцейські Рівненщини закликають громадян у жодному разі не діяти самостійно, а про підозрілих осіб повідомляти на 102

04-03-2022
Що робити, якщо ви бачите непритомну людину?

Що робити, якщо ви бачите непритомну людину? По-перше, провести легеневу реанімацію. Але надзвичайно важливо зробити це так, щоб не нашкодити.

04-03-2022
До уваги жителів Острозької громади!

До уваги жителів Острозької громади!Останнім часом населення Острозької міської територіальної громади турбує одне питання: де блокпости? Пояснюємо. Від початку введення воєнного стану президентом України в Острозькій міській територіальній громаді був створений загін «Сила спротиву ОСТРОЖЧИНА». Загін – озброєний. Що ночі на охорону громадського порядку лише в місті Острозі залучається 15 автомобілів та понад 100 добровольців.

04-03-2022
В польських містах замість гімну Польщі звучав Гімн України.

В польських містах замість гімну Польщі звучав Гімн України.Кілька днів поляки солідарно підтримують українців. Хвиля матеріальної допомоги та моральної підтримки ллється на схід. Найважливішою піснею будь-якої нації є державний гімн.

123456...131415