03-03-2022
Про заборону пересування дітей на території Острозької міської територіальної громади під час дії воєнного стану

На території Острозької міської територіальної громади забороняється з 00 год. 00 хв. 02 березня 2022 року та до припинення дії воєнного стану самостійне перебування або пересування малолітніх та/або неповнолітніх осіб без супроводу батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або одного з них, повнолітніх членів їхніх сімей чи близьких родичів на відстані більше 100 метрів від постійного місця проживання чи перебування.

03-03-2022

Благодійний фонд Острозької міської ради відкрив рахунки для бажаючих підтримати коштами територіальну оборону Острожчини. Благодійний фонд Острозької міської ради відкрив рахунки для бажаючих підтримати коштами територіальну оборону Острожчини. Будь-хто з мешканців громади, України та світу може долучитися!

03-03-2022
До уваги жителів Острога!

У зв’язку із введенням військового стану та початком бойових дій на території України, розгляд питання про коригування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються Острозьким комунальним підприємством «Водоканал», переноситься на невизначений час.

ДПС інформує

ДПС інформуєДержавна податкова служба України у зв’язку із засвідченням Торгово-промисловою палатою України настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) з 24 лютого 2022 року, інформує, що штрафні санкції та пеня, що наразі відобразиться автоматично в ІКП за порушення податкового законодавства, що зумовлені неможливістю виконання податкового обов’язку платника з огляду на військову агресію Російської Федерації проти України

03-03-2022
Увага! Зупинено надання адміністративних послуг.

Увага! Зупинено надання адміністративних послуг. Наша країна зараз запекло бореться з ворогом і не здає позиції. Урядом затверджена Постанова КМУ від 28 лютого 2022 року № 165, яка передбачає зупинення надання адміністративних послуг на час воєнного стану в Україні.

03-03-2022
До уваги головних розпорядників бюджетних коштів!

До уваги головних розпорядників бюджетних коштів!Фінансове управління виконкому Острозької міської ради повідомляє, що в зв’язку із введення воєнного стану у державі, публічне представлення інформації головних розпорядників бюджетних коштів громади про виконання бюджетних програм за 2021 рік відповідно до вимог ст.28 Бюджетного кодексу України буде здійснено шляхом розміщення на сайті Острозької міської ради.

03-03-2022
До уваги громадян України, які виїхали з населених пунктів на лінії зіткнення на тимчасове проживання до Острозької міської територіальної громади.

До уваги громадян України, які виїхали з населених пунктів на лінії зіткнення  на тимчасове проживання до Острозької міської територіальної громади.Для отримання допомоги (працевлаштування, реабілітаційних послуг, лікування, влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх закладів, забезпечення необхідними речами) Вам необхідно звернутися для реєстрації до управлінні праці та соціального захисту населення міськвиконкому за адресою: вулиця Князів Острозьких, 22г, місто Острог, Рівненського району, Рівненської області. Контактні телефони: 0689610622; 0680585553.

03-03-2022
До уваги мешканців Острозької громади!

До уваги мешканців Острозької громади! З 3 березня 2022 року відновлюється автобусне сполучення Острог - Нетішин.

Як поводитись на блокпостах

Як  поводитись на блокпостах

Просимо мінімізувати руху автомобільного транспорту в Острозькій громаді для того, щоб не відволікати блок-пости і патрульних від основної роботи. Також нагадуємо правила поведінки на блокпостах.

02-03-2022
Герої не вмирають