ULEAD з Європою
http://donors.decentralization.gov.ua/project/u-lead
Програма «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» (ULEAD with Europe: Ukraine — Local Empowerment, Accountability and Development Programme) спільно фінансується ЄС та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
Проект «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» — Association4U
Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується спільно з Урядовим офісом з питань європейської інтеграції та галузевими міністерствами, які відповідальні за виконання Угоди про асоціацію в своїх секторах. Реалізується проект консорціумом на чолі з GFA Consulting Group Gmbh. Головна мета — посилити інституційну спроможність урядових інституцій України для забезпечення комплексного виконання ними зобов’язань країни в рамках Угоди про асоціацію.
ЄС для бізнесу
http://www.eu4business.eu/uk/ukraine
«ЄС для бізнесу» (EU4Business) — це програма Європейського Союзу, націлена на допомогу малому та середньому бізнесу в Україні.
Проект FORBIZ
«FORBIZ — створення кращого бізнес-середовища» — провідний проект, який спрямовано на поліпшення бізнес-середовища в Україні. Він здійснюється в рамках ініціативи Євросоюзу EU4Business. Проект фінансується коштом ЄС та реалізується у партнерстві із Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
Антикорупційна ініціатива ЄС
https://twitter.com/euaci_ukraine
В 2017 році ЄС запустив в Україні Антикорупційну ініціативу (EUACI). Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA). Бюджет ініціативи на три роки становить 16,34 млн. євро (15 млн. євро надає Європейська Комісія, 1,34 млн. євро — Міністерство закордонних справ Королівства Данія).
Для отримання останніх новин щодо Антикорупційної ініціативи ЄС підписуйтесь на @EUACI_Ukraine, https://twitter. com/EUACI_Ukraine
Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу — COSME
Competitiveness of Enterprises and Small and Medium‑sized Enterprises — COSME
Програма «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу», або COSME — це програма ЄС на період з 2014 по 2020 роки із загальним (не лише для України) бюджетом 2,3 млрд євро. Її мета — сприяти розвитку підприємництва та покращити бізнес-клімат для малого та середнього бізнесу.
Інший компонент програми ЄС COSME — «Еразмус для молодих підприємців». Це програма транскордонного обміну, яка дає можливість новим підприємцям (тим, хто займається підприємницькою діяльністю не більше трьох років) навчатися у досвідчених підприємців в інших країнах-учасницях програми ЄС COSME.
«Креативна Європа». «Культура та креативність» «Креативна Європа»
https://ec.europa.eu/programmes/creative-europe/
«Креативна Європа» — це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. З 2014 до 2020 року на підтримку європейських проектів у цій сфері, що дають можливість подорожувати, охоплювати нові аудиторії, обмінюватися практичними навичками та вдосконалюватися, планується виділити 1,46 мільярда євро.
«Культура і креативність»
Програма ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» прагне забезпечити підтримку культурних та креативних секторів в країнах Східного партнерства, зокрема Україні. Програма здійснює майстер-класи, тренінги, онлайн-курси, навчальні тури, партнерські ярмарки та чимало інших заходів для розвитку культурної сфери.
Еразмус+ в Україні
Еразмус+ — програма обмінів студентів, викладачів та науковців, яка діє у Євросоюзі в 2014–2020 роках. Вона надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в інших країнах, які є її учасницями. Україна є країною-партнером програми Еразмус+, а тому її громадяни можуть брати участь у конкурсах, відкритих для всіх країн-партнерів у рамках міжнародного виміру Еразмус+.
eTwinning Plus
eTwinning — це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 році. Її мета — розвивати співпрацю європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.
Горизонт 2020
Горизонт 2020 — це найбільша рамкова програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій. Її загальний бюджет на 2014–2020 роки складає близько 80 млрд. євро. Програма виділяє кошти на підтримку розвитку і впровадження інновацій, зокрема у підприємництві і промисловості.
Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»
«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) — це спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН. Він був довготривалою і комплексною ініціативою зі зміцнення потенціалу місцевих громад в Україні та пропагування сталого місцевого розвитку.
Програма транскордонного співробітництва Польща‑Білорусь‑Україна 2014–2020
Тематичними цілями Програми є (1) промоція місцевої культури та охорона історичної спадщини; (2) покращення доступності регіонів, розвиток надійного та стійкого до кліматичних впливів транспорту, комунікаційних мереж і систем; (3) спільні виклики у сфері безпеки; (4) покращення управління кордонами та охорона кордонів, управління безпекою, мобільністю та міграцією. Управління Програмою здійснює Міністерство економічного розвитку Республіки Польща.
Програма територіального співробітництва країн Східного партнерства Білорусь – Україна
Програма територіального співробітництва країн Східного партнерства Білорусь – Україна дає можливість разом визначати та вирішувати спільні задачі прикордонних територій, забезпечуючи стійкий економічний та соціальний розвиток на місцевому рівні.
Програма «ЄС в дії»
http://www.euneighbours.eu/ru/east/eu-in-action/ukraine
Ініціатива "EU4Business"