Володимир Леонов відвідав Острожщину

27.01.2022 перший заступник голови Рівненської районної державної адміністрації Володимир Леонов за участю працівників відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Острозької міської ради та службовців Рівненського РУ ДСНС України в Рівненській області здійснили огляд декількох найбільших  захисних споруд цивільного захисту, що знаходяться в селі Оженин Острозької міської територіальної громади, а саме:

-опорний заклад «Оженинський навчально-виховний комплекс «школа І-ІІІ ступенів № 2 – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок»  Острозької міської ради Рівненської області);

- навчально-виховний комплекс «Оженинська загальноосвітня школа    І-ІІІ ступенів (ліцей)-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» імені Тараса Григоровича Шевченка  Острозької міської ради  Рівненської області.

Обговорювалось питання щодо дообладнання захисних споруд у відповідності до вимог чинного законодавства.

Також Володимир Леонов оглянув стан виконання робіт з реконструкції приміщення центру надання адміниістративних послуг.