Скликається засідання виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітет Острозької міської ради відбудеться 15 лютого 2022 року за адресою: м. Острог, просп. Незалежності, 14 (велика зала засідань Острозької міської ради). Початок реєстрації о 09 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00 год., відповідне розпорядження підписав в.о. міського голови Михайло Кирийчук 2 лютого 2022 року.

До порядку денного внесено наступні питання:

- Про звіт щодо виконання бюджету Острозької міської територіальної громади за 2021 рік.

- Про стан виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Острозької міської ради впродовж  ІІ півріччя 2021 року та завдання на І півріччя 2022 року.

- Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до міськвиконкому за ІІ півріччя 2021 року та завдання на І півріччя 2022 року.

- Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на березень 2022 року.

- Про організацію оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2022 році.

- Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються Управлінням забезпечення надання адміністративних послуг виконавчого комітету Острозької міської ради в новій редакції.

- Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Острозької міської ради.

- Розгляд заяв.

Розпордження № 16-р