Виробнича нарада з керівниками закладів та установ освіти

01 лютого 2022 року  відбулася виробнича нарада  з керівниками закладів та установ освіти Острозької міської територіальної громади.

У роботі наради взяли участь Віктор САМЧУК, начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради, Сергій ГУБЕРНЮК, заступник начальника управління – начальник відділу освіти, головні спеціалісти управління освіти, Дмитро БІЛЮК, в.о. начальника відділу молоді та спорту, головні спеціалісти управління освіти, молоді та спорту.

На нараді розглянуто питання:

• щодо сертифікації вчителів початкових класів у 2022 році;
  • про надбавки педагогічним працівникам у закладах загальної середньої освіти середня наповнюваність класів яких становить більше  16,5 учнів та педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти м.Острога;
  • про впровадження з 2022/2023 навчального року в закладах загальної середньої освіти факультативу з вивчення історії Острожчини та Острозької академії;
  • про активне долучення закладів освіти до заходів, які проводяться в рамках проєкту «Молодіжна столиця України»;
  • про проходження медичних оглядів працівниками закладів та установ освіти у 2022 році;
  • про зміни в організації харчування дітей у закладах освіти громади.

Керівники закладів та установ освіти громади отримали конкретні відповіді на запитання, які їх хвилюють.

За підсумками наради прийнято протокольні доручення.