Оголошення!

Повідомляємо, що у поточному році в обласному бюджеті передбачені кошти на часткове відшкодування фізичним особам вартості придбаних установок індивідуального доїння (доїльних апаратів) в розмірі 70 відсотків вартості, але не більше 7 тисяч гривень за одну установку відповідно до Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2018 - 2022 роки (зі змінами).

Фізичні особи, у разі придбання доїльної установки (доїльного апарату) і мають бажання отримати часткове відшкодування її вартості за рахунок коштів обласного бюджету, подають щомісяця до 10 числа наступного періоду до комісії департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації такі документи:

заявку щодо включення до реєстру фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння (доїльних апаратів), за формою, що додається;

довідку, видану об’єднаною територіальною громадою, сільською, селищною чи міською радою, про кількість корів; .

копії паспортів великої рогатої худоби та ветеринарних карток до них; витяг з Єдиного державного реєстру тварин про ідентифікацію та реєстрацію великої рогатої худоби та перелік наявних ідентифікованих і зареєстрованих тварин;

копії платіжних документів та технічної документації на доїльну установку (доїльний апарат);

копії паспорта особи та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб,  які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);

довідку про відкриття рахунку в банківській установі.

Документи подавати (надсилати) на адресу департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації 33028, м. Рівне, Майдан Просвіти, 1, каб.213.

Контактна особа: Колесник Тетяна Георгіївна, роб. тел.(0362) 62-08-15, моб. 068 6498648.