Як поводитись на блокпостах
Просимо мінімізувати руху автомобільного транспорту в Острозькій громаді для того, щоб не відволікати блок-пости і патрульних від основної роботи.
Також нагадуємо правила поведінки на блокпостах.

Возможно, это изображение (текст «як поводитися на блокпостах при проходженн блокпоста громадяни мають: зменшити швидксть автомобля завчасно приготувати документи для переврки вимкнути фари увмкнути аварйне свитло не вести вдеозйомку без дозволу вi̇йськових не виходити 3 автомобля чi̇тко вi̇дповдати на питання вi̇йськових бути готовими на вимогу вi̇дкрити багажник τα оглянути салон автомобля посля огляду τα дозволу продовжити pyx не набирати швидксть різко у MiCTİ за вi̇дсутност великой кi̇лькост машин τα людей на вулицях продовжуйте дотримуватися правил дорожнього pyxy τα поведнки громадських мсцях.»)

Error