УВАГА!
Поліцейські Рівненщини закликають громадян у жодному разі не діяти самостійно, а про підозрілих осіб повідомляти на 102
ебайдужі громадяни пильнують, допомагають правоохоронцям забезпечувати правопорядок у населених пунктах області.
В умовах воєнного стану основна увага прикута до підозрілих осіб, які можуть бути причетні до диверсійно-розвідувальних груп. Поліцейські проводять перевірку за усіма повідомленнями громадян, за результатами якої доставляють сумнівних громадян співробітникам СБУ для подальшого прийняття рішення.
Ураховуючи прецедент, який стався сьогодні і призвів до летальних наслідків, правоохоронці звертаються до громадян: не приймайте будь-яких рішень самостійно, а тим паче із застосуванням зброї. У разі будь-якої підозри — телефонуйте на спецлінію 102 або на резервний номер - 096-131-33-23.