Відбулася перша сесія міської ради нового скликання

20 листопада в залі засідань Острозької РДА відбулася перша сесія Острозької міської ради VIII скликання, пленарне засідання якої розпочав голова Острозької міської територіальної виборчої комісії Едуард НОВАК, підбивши підсумки та оголосивши результати голосування з виборів Острозького міського голови та з виборів депутатів Острозької міської ради на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Відповідно до протоколу виборчої комісії "Про результати виборів на посаду міського голови Острозької міської ОТГ" очільником Острога обрано і зареєстровано Ягодку Юрія Петровича. Його підтримали 2254 виборці, або 20,01% від усіх жителів громади, що взяли участь у волевиявленні.

Вже стало доброю традицією у Острозькій міській раді, коли новообраний міський голова складає Присягу на Острозькій Біблії. Це видання 1581 року з фондів Острозького Державного історико-культурного заповідника.

Згідно п.1 ст.9 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» після набуття депутатом міської ради повноважень, йому видаються посвідчення і нагрудний знак.

Цю приємну місію виконали разом міський голова та голова міської територіальної виборчої комісії.

Сьогодні першим у списку мав би бути депутат Острозької міської ради АРШИНОВ Григорій Йосипович, його пам’ять всі присутні вшанували хвилиною мовчання.

Список депутатів VIII скликання

32. Шевчук Ольга Борисівна
  33. Юзепчук Василь Миколайович
  34. Ярошик Олег Володимирович

Після отримання нагрудних знаків та посвідченьнайстарший депутат міської ради Катерина ГАРАСЕВИЧ озвучила текст Присяги депутата Острозької міської ради восьмого скликання.

Розпочалося перше пленарне засідання першої сесії Острозької міської ради восьмого скликання за головування міського голови Юрія ЯГОДКИ.

На перше засідання першої сесії Острозької міської ради було запрошено благочинного Православної церкви України Острозького району протоієрея Юрія ЛУКАШИКА.

Він нагадав усім присутнім, що будь-яка влада "походить від Бога" і побажав депутатам та міському голові, щоб вони владу використали на благо громади, на її славу і на здобутки.

З об'єктивних причин сьогодні на сесії був відсутній Острозький міський голова 6-7 скликань Олександр ШИКЕР. Юрій ЯГОДКА від імені усієї територіальної громади висловив слова вдячності за плідну багаторічну працю. Та пообіцяв, що Подяку міського голови Олександру Федоровичу обов'язково передадуть.

Перша сесія носила установичй характер і на ній було обрано секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючу справами виконкому.

Юрій Петрович вніс кандидатуру Тараса ХМАРУКА на посаду секретаря міської ради. Відповідно до законодавства процедура обрання проходила шляхом таємного голосування. За його підсумками - 28 депутатів підтримали запропоновану кандидатуру, не підтримали – 5 осіб і 2 утрималися.

За поданням міського голови та за результатами голосування першим заступником став Михайло КИРИЙЧУК, заступниками - Ольга ЛОГВІН, Олеся КАШУБА, Олександр ХАРЧУК. Керуючою справами виконкому призначили Ліну ГУРІНУ.

Список питань розглянутих на першому пленарному засіданні І сесії Острозької міської ради

1. Про затвердження порядку денного 1-ї сесії Острозької міської ради восьмого скликання.
  2. Про початок повноважень депутатів Острозької міської ради Рівненського району Рівненської області.
  3. Про початок повноважень Острозького міського голови Рівненського району Рівненської області.
  4. Про обрання секретаря Острозької міської ради восьмого скликання.
  5. Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату виконавчого комітету Острозької міської ради та її виконавчих органів.
  6. Про затвердження заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючого справами виконкому та припинення повноважень діючого заступника.
  7. Про умови оплати праці Острозького міського голови.

Список питань запланованих на розгялд на другому пленарному засіданні І сесії Острозької міської ради

1. Про затвердження Регламенту Острозької міської ради восьмого скликання.
  2. Про утворення постійних комісій Острозької міської ради восьмого скликання, затвердження їх складу та обрання голів постійних комісій.
  3. Про затвердження Положення про постійні комісії Острозької міської ради восьмого скликання.
  4. Про утворення старостинських округів Острозької міської ради.
  5. Про затвердження старост старостинських округів Острозької міської територіальної громади.
  6. Про утворення виконавчого комітету Острозької міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.
  7. Про затвердження положення про старост старостинських округів Острозької міської територіальної громади з адміністративним центром у місті Острозі Рівненського району Рівненської області.
  8. Про реорганізацію юридичних осіб сільських рад шляхом приєднання до Острозької міської ради (адміністративного центру територіальної громади).
  9. Про внесення змін до бюджету Острозької міської територіальної громади на 2020 рік.
  10. Різне.